Termíny kurzů Marketing CIMA-A a Marketing CIMA-B pro podzim 2017

Špičkoví lektoři jsou připraveni. Dostanete pořádnou lekci. Z marketingu a umění prodeje. Přihlaste se na vypsané termíny pro podzim 2017

MARKETING CIMA A

Podzimní běh proběhne od 5. 10. 2017 do 14. 12. 2017. Vše v nově vybaveném školicím středisku HERTIN s.r.o. Jedenáct školicích dnů se zkušenými lektory s bohatou manažerskou a marketingovou praxí.

V prosinci získáte mezinárodně platný certifikát Českého institutu pro marketing – funkce Marketingový manažer. Zkouška je v ceně kurzu a pořádá ji certifikační sekce CIMA v Praze.

Cena: 28 000 Kč (bez DPH, platba předem formou zálohové faktury)

Detaily zodpoví kdykoli: Ing. Jakub Kotásek / jakub.kotasek@hertin.cz, tel: 596 111 487

Přihlášky: skoleni@hertin.cz

Akreditovaní lektoři CIMA: Soňa Borková DiS., Ing. Zdeněk Lenoch, PhDr. Vojtěch Bednář Ing. Martin Pešat a další významní odborníci (bude upřesněno)

Harmonogram kurzu:

Den 1

5. 10.

Úvod do marketingu + plánování, Analýza makroprostředí

Den 2

12. 10.

Analýza trhu, analýza chování zákazníka

Den 3

19. 10. 

Analýza průmyslového trhu, Segmentace a umísťování

Den 4

26. 10. 

Analýza konkurence, Vnitřní analýza

Den 5

2. 11.

Náklady a kalkulace, Základy finanční analýzy

Den 6

9. 11.

Marketingové strategie, Produktová a sortimentová politika

Den 7

16. 11.

Cenová politika, Řízení cen, Distribuční politika

Den 8

23. 11.

Marketing obchodu a služeb, Marketingový výzkum a jeho aplikace

Den 9

30. 11. 

Integrovaná komunikace, Prodejní politika

Den 10

7. 12.

Reklama, Marketingová komunikace v online prostředí

Den 11

14. 12.

Shrnutí I + II, Závěrečná případová studie, Zkouška nanečisto

Kurz se uskuteční při účasti minimálně 5 osob. Program jednotlivých dnů může být drobně upraven.
Další informace o kurzu CIMA A naleznete ZDE  a také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz

SALES (PRODEJ) CIMA A

Podzimní běh plánujeme od 31. 10. 2017 do 12. 12. 2017. Vše v nově vybaveném školicím středisku HERTIN s.r.o. Sedm školicích dnů se zkušenými lektory s bohatou manažerskou a obchodní praxí.

V prosinci získáte mezinárodně platný certifikát Českého institutu pro marketing – funkce Obchodník / prodejce. Zkouška je v ceně kurzu a pořádá ji certifikační sekce CIMA.

Cena: 23 600 Kč (bez DPH, platba předem formou zálohové faktury)

Detaily zodpoví kdykoli: Ing. Jakub Kotásek / jakub.kotasek@hertin.cz, tel: 596 111 487

Přihlášky: skoleni@hertin.cz

Akreditovaní lektoři CIMA: Soňa Borková DiS., Ing. Zdeněk Lenoch, Ing. Martin Pešat a další významní odborníci (bude upřesněno)

Harmonogram kurzu:

Den 1

31. 10.

Úloha prodeje a prodejců v organizacích (marketingový pohled na prodej), praxe, CRM, psychologie prodeje

Den 2

7. 11.

Motivace, týmová spolupráce, příprava na prodejní jendání

Den 3

14. 11.

Profesionální prezentce

Den 4

21. 11.

Time management a práce se stresem

Den 5

28. 11.

Dynamika a fáze nákupního procesu

Den 6

5. 12.

Řeč těla, prodej po telefonu

Den 7

12. 12.

Prodejní techniky, argumentace, zvládání námitek

Kurz se uskuteční při účasti minimálně 5 osob. Program jednotlivých dnů může být drobně upraven.
Další informace o kurzu CIMA A naleznete ZDE  a také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz

Marketing CIMA-B

Podzimní běh kurzu proběhne v termínu od 6. 10. 2017 do 9. 12. 2017. Pro více informací nás kontaktujte na skoleni@hertin.cz nebo na telefonu 596 111 487.

Cena: 32 000 Kč (bez DPH, platba předem formou zálohové faktury)

Akreditovaní lektoři CIMA: Soňa Borková DiS., Ing. Zdeněk Lenoch, Ing. Martin Pešat a další významní odborníci (bude upřesněno)

PŘEDSTAVUJEME LEKTORY KURZŮ:  

Zdeněk Lenoch je absolventem Strojní fakulty VUT Brno. Vzdělání si dále rozšířil v rámci marketingových programů NIMA A i B, kanadského programu Management of Change, japonského programu zvyšování produktivity organizovaného AOTS, rozvojového programu interních trenérů dánské společnosti TMI zaměřeného na soft skills a komplexního britského programu na pro rozvoj konzultantů MCDP.

Profesní zkušenosti začal sbírat na obchodních postech v koncernu Sigma a konzultantské dovednosti získával od začátku 90. let při zakládání společných podniků s partnery ze zemí EU a později zastupování americké inženýrské firmy ve střední a východní Evropě. Od druhé poloviny 90. let pracuje jako nezávislý konzultant v oblasti marketingu a obchodu, finančního řízení a strategií. Byl spoluautorem a členem realizačního týmu mnoha interních programů pro obchodní i výrobní společnosti. V současné době je akreditovaným lektorem programů CIMA a podílí se na upgradu a rozšíření těchto programů na základě svých dlouholetých zkušeností z realizace marketingových a vzdělávacích projektů pro široké spektrum firem.

Soňa Borková je absolventem Univerzity J. A. Komenského v Praze – obor Řízení lidských zdrojů a Řízení prodejních aktivit. Absolvovala vzdělávací program ICF a stala se tak certifikovaným koučem ICF. V letech 1999-2009 pracovala pro nadnárodní obchodní korporace na pozicích manažer prodeje, oblastní vedoucí prodeje nebo marketingový manažer pro ČR. Nyní působí jako lektor a kouč v oblasti manažerských a obchodních dovedností a v řízení lidských zdrojů. Může nabídnout šestiletou praxi ve vzdělávání dospělých. Je také certifikovaným konzultantem metod LEAN managementu a akreditovaným lektorem programu CIMA.

Martin Pešat je absolventem elektrotechnické fakulty v Brně. V posledních letech zastává pozici senior konzultanta, lektora a ředitele v poradenské a vzdělávací společnosti HERTIN. Je držitelem certifikátu marketingového manažera CIMA. Ve své profesní kariéře postupně zastával významné manažerské a obchodní pozice v regionálních, národních i nadnárodních společnostech (EuroTel, EdS, Severomoravská energetika, Severomoravská plynárenská – RWE, Skanska). Jako lektor se specializuje zejména na problematiku marketingu, prodejních dovedností a rozvoje podnikání.

Další informace o kurzu CIMA A naleznete také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz