Plánujeme kurzy Marketing CIMA-A a Prodej CIMA-A pro jaro 2018

Špičkoví lektoři jsou připraveni. Dostanete pořádnou lekci. Z marketingu a umění prodeje. Vypsané termíny budou brzy zveřejněny

MARKETING CIMA A

Jarní běh proběhne v období březen – červen 2018. Vše ve školicím středisku HERTIN s.r.o. Jedenáct školicích dnů se zkušenými lektory s bohatou manažerskou a marketingovou praxí.

V červnu získáte mezinárodně platný certifikát Českého institutu pro marketing – funkce Marketingový manažer. Zkouška je v ceně kurzu a pořádá ji certifikační sekce CIMA v Praze.

Cena: 28 000 Kč (bez DPH, platba předem formou zálohové faktury)

Detaily zodpoví kdykoli: Ing. Aleš Kubíček / skoleni@hertin.cz, tel: 596 111 487

Přihlášky: skoleni@hertin.cz

Akreditovaní lektoři CIMA: Soňa Borková DiS., Ing. Zdeněk Lenoch, PhDr. Vojtěch Bednář Ing. Martin Pešat a další významní odborníci (bude upřesněno)

Harmonogram kurzu:

Den 1

 

Úvod do marketingu + plánování, Analýza makroprostředí

Den 2

 

Analýza trhu, analýza chování zákazníka

Den 3

 

Analýza průmyslového trhu, Segmentace a umísťování

Den 4

 

Analýza konkurence, Vnitřní analýza

Den 5

 

Náklady a kalkulace, Základy finanční analýzy

Den 6

 

Marketingové strategie, Produktová a sortimentová politika

Den 7

 

Cenová politika, Řízení cen, Distribuční politika

Den 8

 

Marketing obchodu a služeb, Marketingový výzkum a jeho aplikace

Den 9

 

Integrovaná komunikace, Prodejní politika

Den 10

 

Reklama, Marketingová komunikace v online prostředí

Den 11

 

Shrnutí I + II, Závěrečná případová studie, Zkouška nanečisto

Kurz se uskuteční při účasti minimálně 5 osob. Program jednotlivých dnů může být drobně upraven.
Další informace o kurzu CIMA A naleznete ZDE  a také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz

SALES (PRODEJ) CIMA A

Jarní běh plánujeme na období březen – červen 2018. Vše v nově vybaveném školicím středisku HERTIN s.r.o. Sedm školicích dnů se zkušenými lektory s bohatou manažerskou a obchodní praxí.

V červnu získáte mezinárodně platný certifikát Českého institutu pro marketing – funkce Obchodník / prodejce. Zkouška je v ceně kurzu a pořádá ji certifikační sekce CIMA.

Cena: 23 600 Kč (bez DPH, platba předem formou zálohové faktury)

Detaily zodpoví kdykoli: Ing. Aleš Kubíček / skoleni@hertin.cz, tel: 596 111 487

Přihlášky: skoleni@hertin.cz

Akreditovaní lektoři CIMA: Soňa Borková DiS., Ing. Zdeněk Lenoch, Ing. Martin Pešat a další významní odborníci (bude upřesněno)

Harmonogram kurzu:

Den 1

 

Úloha prodeje a prodejců v organizacích (marketingový pohled na prodej), praxe, CRM, psychologie prodeje

Den 2

 

Motivace, týmová spolupráce, příprava na prodejní jendání

Den 3

 

Profesionální prezentce

Den 4

 

Time management a práce se stresem

Den 5

 

Dynamika a fáze nákupního procesu

Den 6

 

Řeč těla, prodej po telefonu

Den 7

 

Prodejní techniky, argumentace, zvládání námitek

Kurz se uskuteční při účasti minimálně 5 osob. Program jednotlivých dnů může být drobně upraven.
Další informace o kurzu CIMA A naleznete ZDE  a také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz

 

PŘEDSTAVUJEME LEKTORY KURZŮ:  

Zdeněk Lenoch je absolventem Strojní fakulty VUT Brno. Vzdělání si dále rozšířil v rámci marketingových programů NIMA A i B, kanadského programu Management of Change, japonského programu zvyšování produktivity organizovaného AOTS, rozvojového programu interních trenérů dánské společnosti TMI zaměřeného na soft skills a komplexního britského programu na pro rozvoj konzultantů MCDP.

Profesní zkušenosti začal sbírat na obchodních postech v koncernu Sigma a konzultantské dovednosti získával od začátku 90. let při zakládání společných podniků s partnery ze zemí EU a později zastupování americké inženýrské firmy ve střední a východní Evropě. Od druhé poloviny 90. let pracuje jako nezávislý konzultant v oblasti marketingu a obchodu, finančního řízení a strategií. Byl spoluautorem a členem realizačního týmu mnoha interních programů pro obchodní i výrobní společnosti. V současné době je akreditovaným lektorem programů CIMA a podílí se na upgradu a rozšíření těchto programů na základě svých dlouholetých zkušeností z realizace marketingových a vzdělávacích projektů pro široké spektrum firem.

Soňa Borková je absolventem Univerzity J. A. Komenského v Praze – obor Řízení lidských zdrojů a Řízení prodejních aktivit. Absolvovala vzdělávací program ICF a stala se tak certifikovaným koučem ICF. V letech 1999-2009 pracovala pro nadnárodní obchodní korporace na pozicích manažer prodeje, oblastní vedoucí prodeje nebo marketingový manažer pro ČR. Nyní působí jako lektor a kouč v oblasti manažerských a obchodních dovedností a v řízení lidských zdrojů. Může nabídnout šestiletou praxi ve vzdělávání dospělých. Je také certifikovaným konzultantem metod LEAN managementu a akreditovaným lektorem programu CIMA.

Martin Pešat je absolventem elektrotechnické fakulty v Brně. V posledních letech zastává pozici senior konzultanta, lektora a ředitele v poradenské a vzdělávací společnosti HERTIN. Je držitelem certifikátu marketingového manažera CIMA. Ve své profesní kariéře postupně zastával významné manažerské a obchodní pozice v regionálních, národních i nadnárodních společnostech (EuroTel, EdS, Severomoravská energetika, Severomoravská plynárenská – RWE, Skanska). Jako lektor se specializuje zejména na problematiku marketingu, prodejních dovedností a rozvoje podnikání.

Další informace o kurzu CIMA A naleznete také přímo na stránkách Českého institutu pro marketing www.cima.cz