Hledáme poskytovatele stáží

Společnost HERTIN s.r.o. zprostředkovává pro vybrané zahraniční studenty odborné pracovní stáže. Právě hledáme partnery z Ostravy, kteří se do projektu zapojí a stanou se poskytovateli stáží.

V rámci oblíbených programů ERASMUS+ zajišťujeme odborné pracovní stáže pro studenty středních škol z Maďarska. Účastníci budou pro poskytovatele stáže pracovat měsíc zcela zdarma, a to každý všední den od 24. 7. do 18. 8. 2017. Všichni účastníci ovládají alespoň jeden světový jazyk – většinou angličtinu, někteří němčinu. Stážisté jsou ve věku 19 let a jedná se o studenty závěrečných ročníků SŠ.

Hledáme ostravské poskytovatele stáží pro tyto pozice:

  • Asistent v logistice,
  • Asistent v turistickém ruchu (cestovní kanceláře, hotelnictví),
  • Kuchař,
  • Asistent prodeje (potraviny/oblečení).

Chcete se stát poskytovatelem stáže nebo se o projektu dozvědět více? Kontaktujte nás na telefonu 596 111 487 nebo e-mailem na skoleni@hertin.cz.

Programy ERASMUS+ otevírají studentům ze států EU cestu k získávání a sdílení zahraničních zkušeností. Umožňují účastníkům přenést své vědomosti do praxe, zlepšit jazykové schopnosti a získat neocenitelnou zahraniční skutečnost.

Velmi rádi bychom účastníkům těchto programů představili Ostravu jako město, které je zahraničním studentům otevřené a pomáhá jim odborně růst.

Zapojte se do projektu spolu s námi. Jsme přesvědčeni, že stáže budou neméně obohacující a přínosné také pro Vaši společnost a Váš pracovní kolektiv.